Hľa a la karta
Povedzme si čosi o každom jedle. .

Voľačo lahkô pod zub sa u nás nájde . .
Denne čerstvá zelenina a netradičné chute šalátov s kus kusom či cícerom. Ceazar je pripravovaný z kvalitného teľacieho, najzdravšieho mäsa vôbec. Skvelú chuť doplňajú domáce zósy, bazalková zálievka, či cuury dip z kokosového mlieka.

Klasiky na šmalci
Pravý "Fish and chips" aký si nedáte nikde v Bystrici. Kvalitná treska v pivnom cestíčku s hranolkami a domácou tatarskou omáčkou. Poctivý syr v prézlach obalovaný v sezame a trojobale. 

Poliovke a langoše
Tradičné polievky varené moderným spôsobom, tekvicová s kokosovým mliekom, fazuľová so špeclami. Domáce cesto na langoše a nevídané chute trhaného mäsa, špenátu, či bryndze v kombinácii s tradičným langošom.

Bystrickie burgre
Ako inak domáce žemle, slovenské mäso, kvalitný syr a poriadne porcie. Príjemné spestrenie prináša coleslaw šalát, či slaninový džem a špeciálne omáčky.  Na každé sezónne obdobie je tu náš špeciál burger.

Šúľance, pampúške i priešmačke
Menu dozdobujú šúľance na slano s bryndzou i na sladko s makom a orechami. Dezertom sú u nás modernie pampúške, mladí ich donuty volajú. Ako priešmačok gazda domácu klbásku griluje, domáci chlebík pečie a kadejaké šmakocinky vymýšľa.